KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13292123
nr 1329 2123
Oidentifierad konstnär. Skoglandskap med vattendrag. Signerad, daterad 1947. Olja på pannå, 69x97 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 25 maj 2020
kl 19:31:19
25/5 14:44:27
100 kr
25/5 17:37:06